Yanıtla
Göz at: 1055 | Yanıtla: 2
[ Acemi Kılavuzu ] Darui:Ninja Analizi ve Kullanılabilecek Bazı Takımlar

 [

Bağlantıyı kopyala

]

  • Kayıt Zamanı: 2017-10-23
  • Gönderi Sayısı: 28
  • Yanıt Sayısı: 109
  • Moderatör
Gönderi: 2018-01-25 16:40:17Yazarı GösterSondan Başa
1# Git

Herkese Merhaba,

Kage Sandığı’nın nadir Ninjalarından biri olan Darui’den bahsedeceğim.Öncelikle ninjanın özelliklerinden kısaca bahsedeyim;

Gizli yeteneği rakibin 7 birimine Yıldırım hasarı vurmakla beraber Felç debuffı da oluşturur.

Normal vuruşu aynı şekilde Felç debuffı oluşturur.

10 ve daha fazla komboda rakibin rastgele 3 birimi Felç debuffından etkilenir.

1.tur başında açtığı Oto-Bariyer sayesinde takımınızdaki tüm Su ve Yıldırım ninjalarına %40 saldırı ve ninjutsu buffı verir.Ayrıca eğer bariyer aktif olarak kalırsa fazladan 1 normal vuruş kazanır.

Hasarından çok verdiği buff ve rakibi etkileyen debuffları sayesinde genellikle Yıldırım duruma göre Su sınıfında oldukça çok görülen bir ninjadır.

Darui’yle oluşturabileceğimiz bazı takımlar;

Klasik Yıldırım:Full Buff Takımı

darui-asuma-lm-ıruka

Darui’nin Yıldırım ile en çok kullanılan takımlarından biridir.Yıldırım karakterimiz diğer ninjaların sağladığı bufflarla beraber çoklu normal saldırısı sayesinde seri bir şekilde karşı takıma yüksek hasar verebilmektedir.Asuma yerine Gai kullanılabilir.Yaratıklardan Dragon yoksa Gergedan ya da Yılan kullanılabilir.

Yıldırım & Darui:Buff Takımı(F2P)

darui-Lm-iruka-guy

Takımdan da anlaşılacağı gibi elde edilmesi kolay olan ninjalardan oluşan bir dizilimdir.Amaç gene aynı şekilde Yıldırım karakterimizi buffladıktan sonra normal vuruşlarla karşı tarafa yüksek hasar verme üzerine kurulu bir takımdır.Anbu Özel Hücum yerine Yıldırım güçlendirmesi kullanılabilir.

Darui & Ningendo:Buff ve Yüksek Kombo takımı

LM-kimimaro-ningendo-darui

Bu dizilimimiz çok rahat komboya girme özelliğine sahiptir.Ningendo’nun 40 çakra emme ve Kargaşa debuffı oldukça kullanışlı olacaktır.Kimimaro ise takımın önünde durarak rakibi oldukça oyalayıp zorlayacaktır.

Darui & Tendo :Yüksek Çakra ve Buff Takımı

mabui-tendo-darui-LM

Mabui’nin gelmesiyle Tendo’yu bu şekilde kullanabilme şansına sahip oluyoruz.Tendo’yu kullanmak çok olmayacaktır.Darui ve Yıldırım karakterimizin verdiği bufflarla yeterli hasarı çıkaracaktır.Tendo’yu ana karakterimizin klonuyla koruyabiliriz.(her ne kadar saf ninjutsu hasarı yemese de)Yıldırım karakterinin gizli yeteneğini değiştirebilirsiniz size kalmış.

Darui & Su karakteri:Buff Takımı

mabui-tenten-darui-water

Darui yalnızca Yıldırım değil Su Ninjalarına da buff vermektedir.Eğer Tenten’e sahipseniz ve Meİ gibi nadir ninjanız yoksa Darui ile de Tenten’i kullanabilirsiniz.Oldukça yüksek hasar ve rakibe Felç debuffıyla rahatsız edecek bir dizilimdir.Ana karakterimiz takımın hayatta kalması için gereken iyileştirmeyi yapacaktır.

  • Kayıt Zamanı: 2018-06-01
  • Gönderi Sayısı: 0
  • Yanıt Sayısı: 1
Gönderi: 2018-11-12 03:21:30Yazarı Göster
2#

Formation Screenshot


Ben böyle birşey yaptım sizce nasıl ?
Kullanıcı Susano06 gönderisi 2018-11-12 03:22:10 tarafından düzenlendi
Yanıtla
Hızlı Gönder
Yanıtla

Giriş yaptıktan sonra yorum yapabilirsiniz | Kayıt ol